دانلود مقالات ISI از سایت های ساینس دایرکت

محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

مقالات فاقد ترجمه هستند و فقط دارای متن انگلیسی هستند

انتخاب بهترین شهر آینده

موضوع فارسی: انتخاب بهترین شهر آینده

موضوع انگلیسی: Choosing the best city of the future

تعداد صفحه: 21

فرمت فایل: PDF

سال انتشار: 2015

زبان مقاله:‌ انگلیسی

 

 

چکیده: در این مقاله فرصت های مختلف از شهرستانها از آینده با توجه محدودیت و تقاضا از جامعه، محیط زیست و جغرافیا مختلف توصیف می کند. نیاز به شهرستانها آینده زیرا ناشی از رشد سریع جمعیت و در نتیجه باعث کاهش استانداردهای زندگی است. در ایالات متحده خود را، بسیاری از مردم در حال حرکت به شهرستانها هر روز. شهرستانها امروز در حال گرفتن شلوغ و اگر هجوم با همان نرخ ادامه می دهد، شهرستانها کنونی غیر قابل مدیریت و unlivable تبدیل خواهد شد.

بیشتر جمعیت به معنی مصرف سریعتر از منابع طبیعی که در نهایت به عدم تعادل زیست محیطی منجر می شود. در حال حاضر بیش از 80 درصد از جنگل های جهان از بین رفته اند. مصرف غذایی نیز بیش از پنجاه سال گذشته دو برابر شده است و این فشار در چشم انداز از طریق استفاده از کودهای مصنوعی اعمال می شود. استفاده از مواد مصنوعی برای افزایش بهره وری کشاورزی به طور قابل توجهی به گیاهان و جانوران که منجر به از دست دادن مقدار زیادی از تنوع زیستی خدشه دار.

مشکل دیگر با افزایش جمعیت و جمعیت مهاجرت به شهرستانها افزایش تراکم در جاده های شهرستان است. در ایالات متحده یک فرد درایوهای 7500 مایل در ساعت 1600 با سرعت متوسط ​​4.68 مایل در ساعت. به جای جمعیت حدود 2000 درختان در یک دقیقه در آمازون قطع تنهایی.

در بالای همه است که با افزایش ثروت متوسط ​​اندازه خانه شده است تقریبا از سال 1970 دو برابر شده است و این بیشتر باعث کاهش از زمین های زراعی و جنگل. برای مقابله با مشکل افزایش جمعیت و ازدحام در شهرستانها، ما نیاز به برنامه ریزی شهرستانها از آینده که قادر به استفاده از منابع موجود را به شیوه ای کارآمد تر و پاک تر خواهد بود. این پروژه شهرستان در آینده با هدف حفر کردن به جزئیات مدل های مختلف شهرستان در آینده و با هدف پیدا کردن که مدل بسته به معیارهای استراتژیک است که ما به ارزیابی شایستگی های مختلف مدل BOCR استفاده کرده اند خواهد بود بهترین مناسب است.

چهار نوع جایگزین شهرستانها در زیر با توجه به شایستگی خود را تجزیه و تحلیل. آنها A. فشرده شهر، B. بالا شهر، C. خانه سبز شهر و D. آب شهر می باشد.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,130 تومان
(شامل 5% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,400 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Choosing-the-best-city-of-the-future_2015_493462_6341.zip6.7 MB

دانلود 4 قالب حرفه ای زیبا و شیک پاورپوینت برای ارائه

دانلود 4 قالب حرفه ای زیبا و شیک پاورپوینت برای ارائه مجموعه 4 قالب زیبا شیک و حرفه ای پاورپوینت برای ارائه پایان نامه، تحقیق و ... قابل ویرایش فونت ها و شکلهای زیبا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان 4,750 تومان 5% تخفیف

آخرین محصولات فروشگاه

نظرسنجی

نظر شما در مورد فروشگاه؟

دریافت کد فیدخوان